Сітку штукатурну використовують для армування фасадної теплоізоляції, ремонту тріщинуватих поверхонь як ззовні, так і зсередини будівлі

Товари

Штукатурні сітки – різновиди та особливості застосування

Зовнішнє оформлення стін штукатуркою вимагає додаткового використання армуючого шару, щоб штукатурка протрималася на стіні довше, а її шар був значно міцнішим. Для таких цілей використовується сітка для штукатурки із металу або полімерних матеріалів. Сітки для штукатурки можуть мати різний розмір комірок, що, як і матеріал, визначає сферу застосування тієї чи іншої армуючої основи.
Ринок сучасних будівельних і оздоблювальних матеріалів має у своєму розпорядженні велику кількість різноманітних армуючих сіток, тому слід спочатку вивчити, які сітки бувають і для чого призначаються, щоб точніше визначитися з вибором.
Полімерна сітка фасадна може бути виготовлена ​​із пластику, поліуретану та скловолокна. Це міцні та недорогі матеріали, які дозволяють не лише заощадити на ремонті, а й продовжити експлуатацію штукатурного шару.
Скловолоконна сітка. Недорога та дуже надійна в експлуатації сітка не обмежена у використанні. Її використовують для армування оштукатурених фасадів та внутрішніх стін будівель, активно застосовують у приміщеннях різного призначення. Скловолокно демонструє високу стійкість до коливань температури та абсолютно інертне щодо агресивних хімічних агентів. Така сітка не руйнується з часом і не піддається корозії, а також міцна на розрив. Армуюча сітка зі скловолокна проводиться з дрібним осередком 5 х 5 мм.

Як вибрати сітку для армування штукатурки

Перед проведенням фасадних та оздоблювальних робіт необхідно визначитися з вибором армуючої сітки. У нашій компанії можна купити сітку для штукатурки, виготовлену з полімерних матеріалів. У нас є фасадні сітки, які підійдуть для нанесення шару штукатурки на зовнішню сторону стіни – цегляної або бетоноблокової кладки, а також зведену з менш підходящих матеріалів (наприклад, деревина). Також у нашому каталозі ви знайдете сітку для внутрішніх оздоблювальних робіт – для тонкого та товстого штукатурного шару, а також для різної площі оброблюваної поверхні.