Кар’єра Masterplast

Ми, у групі Мастерпласт не просто продаємо товар, але й надаємо комплекс послуг, які слугують цінністю для наших партнерів, які допомагають досягти успіху у їхньому бізнесі. У тебе є можливість приєднатися до молодіжної команди, яка надає якісні послуги, має стабільну, професійну підтримку та є активним учасником постійного розвитку нашої міжнародної компанії. Нам потрібна та динамічна сила, яка живе у тобі, та здатна досягти того, щоб група Мастерпласт стала головним учасником європейського ринку теплоізоляційних матеріалів.

Історія успіху

Наша компанія почала роботу у складі 5 чоловік та за 21 рік свого існування вийшла на міжнародний рівень і начислює майже 700 осіб. Задля досягнення наших цілей – з початку нашого заснування – у главі стоїть компетентне, підготовлене керівництво, яке надає підтримку нашій команді, яка працює для досягнення наших спільних цілей

Сам по собі, динамічний розвиток постійно ставить перед нашими працівниками нові і нові перешкоди. Які, у свою чергу, завдяки їхньому палкому бажанню, активності та динамічності, кожного разу успішно долають їх.

Ми і надалі чекаємо у нашу команду відкритих та витривалих людей, які полюбляють виклики та готові працювати, і які гідно представлятимуть цінності нашої компанії. Цілий рік чекаємо резюме бажаючих, незалежно від того чи ви початківець, чи вже з досвідом роботи. Навіть, якщо у нас немає актуальних вакансій ми зберігаємо всі резюму у нашій базі і, за необхідності, зв’яжемося з вами.
Наші дочірні підприємства готові! Чи готовий ти до міжнародних викликів?
Якщо ти амбіційний, цілеспрямований, шукаєш можливості міжнародної кар’єри, пишеш та розмовляєш чеською, словацькою, хорватською, сербською, румунською, російською або українською мовами – реєструйся в нашій базі даних! Ми також, з нетерпінням чекаємо заявок від учнів та студентів навчальних закладів. Ми також шукаємо працівників з середньо-спеціальною освітою, оскільки ми можемо запропонувати можливості для працевлаштування на наші виробничі бази та склади на посади вантажників, різноробочих, водіїв і т.п.

«За кожною історією успіху криється мрія»

– /Тібор Давід, президент Masterplast Group/