Початок

1997 року було створено фірму у м. Шарсентмігаль (Угорщина) зі штатом 5 осіб. Головною сферою діяльності був продаж будівельних матеріалів. Вже в перший рік діяльності фірма досягла гарних результатів, що дало поштовх подальшому розвитку.
Протягом наступних двох років фірма динамічно розвивалася та стала лідером на будівельному ринку Угорщини.

Динамічний розвиток

У двотисячних роках почався активний розвиток компанії, разом з чим збільшилися потреби партнерів. В результаті цього Masterplast почало активно розширювати свій товарний асортимент та послуги. Masterplast Kft. успішно вступив на ринок фасадної теплоізоляції, сухого будівництва, а також на ринки тепло-, звуко- та гідроізоляції. Постійно розвивали систему логістики, закупок та систему продажів, завдяки чому стали одними з провідних підприємств на ринку Угорщини.
З 1 липня 2016 року свою комерційну діяльність Masterplast Kft. продовжує під назвою Masterplast Hungária Kft. 

Група Masterplast

Паралельно з цим Masterplast виріс у міжнародну фірму. Розмір великого регіонального підприємства на європейському рівні був досягнутий у 2005 року. На той час вже існували і продовжують свої діяльність і сьогодні 8 товариств у різних країнах світу. Саме у 2005 році було засновано ТОВ «Мастерпласт Україна», що веде свою успішну діяльність по сьогоднішній день. Починаючи з 2012 року почали активно розвивати експорт, в результаті чого, на 2020 рік присутність фірми спостерігається у більш ніж 40 країнах світу. 

Виробництво

Для забезпечення конкурентоспроможності та
достатньої кількості якісної продукції у 2005 році було вирішено розпочати власну виробничу діяльність. Для групи Masterplast виробництво надає можливість забезпечити індивідуальні потреби клієнтів, разом з постійним збільшенням досвіду та покращенням якості товарів.

Masterplast на біржі

Технічний вихід акцій компанії на біржу було здійснено 29 листопада 2011 року. У першому півріччі 2012 року було досягнуто успішне збільшення капіталу, що пройшло у два етапи. Завдяки надходженням з біржових транзакцій, компанія запустила нову виробничу базу. З жовтня 2017 року акції компанії зареєстровані в преміум категорії на Будапештській фондовій біржі.

Сьогодення

ТОВ «Мастерпласт Україна» вже 15 років на ринку України і ми цим пишаємося. Володіємо 5 структурними підрозділами у містах: Ужгород, Рівне, Київ, Миколаїв та Дніпро.  В кожному з підрозділів працює команда професіоналів, які завжди готові до нових викликів. Разом з професійною системою продажів, постійною перевіркою якості товарів, гнучкими логістичними рішеннями, а також з підвищенням кваліфікації наших співробітників, постійним інформуванням партнерів, ми забезпечуємо наших покупців цінними послугами.
Ми у ТОВ «Мастерпласт Україна» робимо все задля успіху наших партнерів. Ваш успіх — наш успіх!