У розпорядженні партнерів

Наша філософія бізнесу – це безперервний розвиток, підхід, орієнтований на клієнта, і гармонійна єдність ефективної співпраці і гарних взаємовідносин з партнерами.

Що ми пропонуємо?

За 14 років своєї діяльності в Україні ми маємо багатий досвід роботи з клієнтами і знаємо, що для Вас справді важливо. Ми пропонуємо професійний підхід, безкоштовну доставку замовлення, широкий асортимент продукції за привабливими цінами. 

Широкий асортимент продукції

Всю нашу продукцію ми розділили на 5 основних товарних груп: фасадна теплоізоляція, підпокрівельні мембрани та плівки, гідроізоляція та водовідвід, сухе будівництво, додаткові матеріали для будівництва. Ми пропонуємо товари власних брендів, які успішно завоювали гідні позиції на ринку України та за її межами. Для наших товарів характерне вигідне співвідношення ціна/якість та гарний вигляд, що полегшить Вашу справу у продажі товару.

Гнучка логістика

Паралельно з розвитком компанії ми розвиваємо логістичні рішення та складські площі. Наш автопарк налічує 52 машин різної категорії, які обслуговують партнерів на всій території України. Одним з ключових елементів нашого успіху на ринку будівельних матеріалів є безкоштовна доставка замовлень,  гнучка логістика,  яка підлаштована до індивідуальних потреб клієнтів. Наша складська потужність, також відноситься до ключових елементів так само, як і логістика постійно знаходиться на етапі розвитку та розширення. Це дає нам можливість мати широкий асортимент якісної продукції, більші складські запаси та максимально короткі терміни доставки замовлень нашим партнерам.

Підтримка партнерів

Ми регулярно проводимо професійні тренінги та заходи для менеджерів з продажу, щоб вони максимально ефективно надавали всю необхідну інформацію нашим споживачам. Ми завжди працюємо над тим, щоб вся продукція, яку ми пропонуємо була у наявності або ж подбаємо про те, щоб Ви отримали своє замовлення в найкоротші терміни з безкоштовною доставкою.

Індивідуальний підхід

Наш досвід показує, що для кожного партнера важливе щось інше, саме тому ми намагаємося приділити достатньо уваги кожному і подбати про індивідуальні потреби клієнта. Менеджери з продажу роблять все можливе для успішності Вашого бізнесу. Довіртеся нам.