Для партнерів компанії Masterplast виробництво надає можливість забезпечити індивідуальні потреби клієнтів, разом з постійним збільшенням досвіду та покращенням якості товарів. Головна умова ефективності та конкурентноспроможності, разом з правильною організацією — зменшення людського фактору та збільшення автоматизації виробництва

Виробництво в Угорщині

КАЛ, Угорщина

На першій виробничій базі групи Masterplast виробництво почалося у 2005 році. Виробничі підрозділи для виробництва спіненого поліетилену та сухих будівельних профілів працюють у відповідності до стандартів якості ISO 9001 та ISO 14001 TÜV. На додаток до посилення спроможності та технологічних розробок, ми також приділяємо велику увагу забезпеченню європейських умов праці, тому зараз у нас працює близько 100 співробітників.

СПІНЕНИЙ ПОЛІЕТИЛЕН
Ми виготовляємо вироби з пінополістиролу закритого типу за сучасними технологіями.
Наші вироби ISOFOAM для будівництва використовуються в основному як підложки для підлоги, що служать тепло-, звукоізоляцією, а також допомагають вирівняти основу перед укладанням ламінату/паркету.
Смуги різної ширини та товщини використовують на стику стіни та підлоги. Вони забезпечують дилатацію та теплоізоляцію.

MASTERPROFIL
Розширення виробництва профілів забезпечує потреби ринку Угорщини, а також експортних ринків.
Профілі для сухого будівництва видповідають вимогам Європейських стандартів та наділені знаком CE.

Виробництво в Сербії

СУБОТИЦЯ, Сербія

Найбільша та така, що найшвидше розвивається, виробнича база знаходиться у сербській Суботиці. Завод виробляє товари європейської якості. На виробничій базі більш ніж 400 осіб знайшли стабільне місце роботи, та забезпечують постійні якість, товарний запас та конкурентоспроможні послуги.

СКЛОСІТКА
Починаючи з 2015 року розвиток виробництва склосітки на цій виробничій базі крокує шаленими кроками. Завдяки великим інвестиціям було створено традиційну та наймодернішу автоматизовану німецьку технологію на виробничих лініях. З огляду на це, виробнича потужність становить близько 100 млн. м2, що підіймає виробничу базу Masterplast у трійку лідерів з виробництва склосітки на території Європи. Ми забезпечуємо наших партнерів постійним товарним запасом штукатурних скловолокнистих сіток, усією сім’єю MASTERNET.

ПОЛІСТИРОЛ
Німецька технологія надає можливість ефективного та конкурентно спроможного виробництва, та, із залученням додаткової техніки (станки для різки та пакування), подальше його розширення. Слідкуємо за ринком пінополістиролу, можливостями промислових продажів та розширення в такому напрямку, а також збільшення виробництва графітової продукції, попит на яку постійно зростає.

ПРОФІЛІ ETICS
Ми виготовляємо кутники зі скловолокнистою штукатурною сіткою для фасадної теплоізоляційної системи згідно європейських стандартів.