Masterplast в Україні

Masterplast на ринку України з 2005 року. ТОВ Мастерпласт Україна є одним з провідних дистриб’юторів будівельних матеріалів на території нашої країни. У нас постійні складські запаси та безкоштовна доставка замовлень. Ви матимете справу з командою професіоналів. У нас 5 підрозділів: в Ужгороді, Рівному, Києві, Миколаєві та Дніпрі. Кожен з них обслуговує окремі регіони, таким чином ми охоплюємо всю територію країни.

Товари та виробництво

В нашому асортименті представлені наступні товари:  скловолоконні штукатурні сітки, підпокрівельні мембрани та плівки, продукція для гідроізоляції фундаментів, водовідведення, гіпсокартонні профілі, цокольні профілі та різного роду комплектуючі. Група Masterplast володіє власними виробничими базами, постійно веде нагляд та перевірку якості товару. 

Ваш бізнес партнер

Masterplast реалізує не тільки товари відмінної якості, але й надає комплекс додаткових послуг, таких як: професійні логістичні рішення, безкоштовна доставка замовлень, постійна перевірка якості, підтримка та індивідуальний підхід до кожного клієнта – ми знаємо як це важливо для Вас.

Місія

Протягом  своєї діяльності компанія ТОВ Мастерпласт Україна завоювала репутацію відповідального дистриб’ютора будівельних матеріалів,  що доповнюється професійними додатковими послугами, гнучкою логістикою та підтримкою партнерів. Основою нашої філософії бізнесу є постійний розвиток та самовдосконалення. Ми робимо все для того, щоб бути гідними партнерами для наших клієнтів.