При фасадних роботах використовують різні види профілів: цокольний профіль, кутовий алюмінієвий профіль, кутовий профіль з ПВХ, профіль примикання до віконних (дверних) отворів

Товари

Встановлення фасадної теплоізоляції не можливе без використання безлічі фасадних кутників, профілів. У нас ви знайдете широкий вибір кутників, кутників перфорованих з сіткою, стартових профілів, привіконних профілів та ін. Нижче наведемо детальніше інформацію по кожному з них.

Кутник перфорований з сіткою

Крім ремонту всередині приміщення,  кутник перфорований з сіткою знайшов широке застосування при монтажі систем утеплення фасадів будівель. Одним з проектних вимог при утепленні зовнішніх стін будівель є перекриття швів утеплювача або полістирольних плит склосіткою. Кутник перфорований з сіткою виконує цю функцію на кутах та відкосах будівель.

Властивості кутника з сіткою:

  • склосітка, що розташована на кутнику, стійка до дії лугів;
  • захищає кути і грані від механічних пошкоджень;
  • забезпечує естетичні властивості.

Монтаж кутника перфорованого з сіткою:

На кут наносять шпаклівку, потім встановлюють кутник з сіткою, так щоб через отвори в кутнику вийшов розчин. За допомогою шпателя сітка по всій довжині опускається в розчин з обох сторін кута. Потім розчин на поверхні кута вирівнюється за допомогою шпателя на одному рівні зі стіною. В результаті отримуємо армування прилеглих поверхонь та ідеально сформований рівний кут.

Використання кутників з сіткою значно полегшує будівельні роботи, зменшує витрати часу при монтажі теплоізоляційних плит та виведенні кутів фасадної теплоізоляційної системи «мокрим методом».

Переваги використання кутника перфорованого з сіткою:
• армує, захищає кути від механічних пошкоджень;
• гарантуе виконання рівного кута;
• забезпечує ідеальне зчеплення штукатурної суміші.

Цокольний профіль

Цокольний профіль призначений для формування нульового рівня при поклейці утеплювача (пінопласту або мінеральної вати), різної товщини, в штукатурних системах утеплення.

А також перешкоджає попаданню в утеплювач комах і гризунів знизу цоколя. Виготовлений із стійкого до корозії металу, щоб уникнути іржавих потьоків по фасаду.

Цокольний опорний профіль (опорний профіль, цокольна рейка, цокольна стартова планка): профіль у вигляді лотка, виконаний з перфорованого алюмінію, стійкий до корозії. Перфорація на більшій по висоті стороні профілю призначена для кріплення до стіни; перфорація на меншій стороні забезпечує міцне зчеплення зовнішньої штукатурки з утеплювачем.

Капельник цокольного профілю виключає можливість попадання атмосферних опадів у систему утеплення. Основна функція – захист нижнього краю утеплювача від механічних пошкоджень, намокання, абразиву, який відбивається дощем від землі. Цокольний профіль кріпиться до стіни монтажними дюбелями.

Цокольний профіль, кріпиться дюбелями приблизно кожні 30 см, із зазором між сусідніми стартовими профілями 2-3 мм для компенсації їх термічного розширення.

Переваги використання цокольного профілю:

  • захист нижнього краю утеплювача від механічних пошкоджень, проникнення гризунів в утеплювач (пінопласт/скловата), вивід атмосферних осадів з системи утеплення.
  • стійкий до корозії.

Привіконний профіль

Привіконний профіль призначений для з’єднання штукатурного шару відкосу з віконною рамою.

Переваги використання профілю-примикання:

– запобігає появі тріщин між віконною (дверною) рамою та штукатуркою завдяки пружній ущільнювальній стрічці (яка компенсує теплові розширення). Манжета приховує стрічку і надає місцю примикання ідеальний естетичний вигляд;

– привіконний профіль здійснює міцне з’єднання штукатурки з віконною рамою, запобігає проникненню вологи у місці стиків, попаданню мікроорганізмів і цвілі;

– привіконний профіль виконує тепло- та звукоізоляційні властивості;

– надає естетичний зовнішній вигляд, завдяки точній та рівній окантовці штукатурки навколо віконної рами;

– привіконний профіль скорочує час проведення оздоблювальних робіт на віконному відкосі;

– оберігає віконну раму і скло від забруднення і подряпин під час проведення оздоблювальних робіт, завдяки можливості легкості установки запобіжної плівки на вікно;

– привіконний профіль використовують для внутрішніх та зовнішніх робіт.